Depolama
540
page-template-default,page,page-id-540,bridge-core-2.7.9,translatepress-tr_TR,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-26.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-8
 

Depolama

Depolama

Lojistikte taşımacılık alanında sağladığımız profesyonel hizmet anlayışımızı depolama faaliyetlerimizde de kesintisiz sürdürüyoruz. Ürünlerin piyasada konumlanma ve satış maliyetlerine en doğru şekilde etki edebilmesi için etkin depolama hizmetleri veriyoruz.

Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına uygun, katma değer katacak hizmetler sunmak için çalışıyoruz. Her sektörden müşterimizin ihtiyaçlarına yönelik hem Almanya’da hem de diğer Avrupa ülkeleri içinde depolama (serbest ve gümrüklü antrepolarda) çözümleri sunuyoruz.

Farklı ülkelerde bulunan anlaşmalı antrepolarımız ile ürünlerin talep edilen süre boyunca ya da gümrükleme süresince depolanmasını sağlıyoruz.

tr_TRTurkish